Meie eelised

Kompetents

Kõik meie meeskonna liikmed on oma ala asjatundjad, kel on väga pikaajaline ning rahvusvaheline töökogemus metallitöötlemise valdkonnas. Järjepidevalt tegeleme töötajate koolitamise ja täiendusõppega, mis tagab meie toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi nii Eestis kui välismaal.

Paindlikkus

Meie peamine eesmärk on lähtuda kliendi vajadustest.  Seetõttu meilt tellitud teenuse puhul kuulub alati hinna sisse professionaalne konsultandi nõustamisteenus, korrektne tervikprojekti lahendus ning vajadusel transport ja paigaldus. Oleme sobilikuks partneriks nii ettevõtetele kui eraisikutele, arvestame ka kõige nõudlikemate soovidega

Järjepidevus

Teeme oma tööd professionaalselt. Tööd planeerides pakume mõistlikuid tähtaegu ja peame neist kinni. Tööpäevadel oleme telefoni ja e-maili teel ning kontoris kättesaadavad. Meil on toredad pikaaegsed koostööpartnerid üle kogu maailma, oleme enam kui 20 tegevusaasta jooksul valmistanud  eratellimusi  ja vahendanud valmistoodangut  lisaks Eesti turule ka Slovakiasse, Saksamaale, Norrasse, Türki, Rootsi ja Soome.

Kvaliteet

Oleme oma toodangu kvaliteedis kindlad ja seepärast anname Teile pikaajalise garantii nii materjalide-kui töökvaliteedile. Kui toode on tehase defektiga, vahetame selle uue vastu. Kasutame alati  kõige uuemaid tehnoloogiaid ja läbimõeldud logistikat. Kogu kaup on sertifitseeritud ning anname kaasa tehnilise dokumentatsiooni.

Kiirus

Pakume kiiret tarneaega nii meie laos olevatele standard-toodetele ning vajadusel hoolitseme transpordi eest, et teie kaubad jõuaksid õigeaegselt kohale. Samuti saate toodetele ise järgi tulla. Lisaks laotoodetele aitavad meie spetsialistid teil leida kiireid ja sobivaid lahendusi projektipõhiste tööde jaoks.

Võtke meiega ühendust ja aitame teid hea meelega!