Teenused

Konsultatsioonid

Nõustame ja aitame täpsustada tööprojekte ning valida kõige paremini sobivaid kinnitustarvikuid. Omame aastate pikkust kogemust kuluefektiivseid klaas-metall konstruktsioone loomisel ning aidanud aidanud nii projekteerijatel kui ka ehitajatel luua turvalisi ning kestvaid lahendusi. Võtke meiega ühendust ja koos leiame parima lahenduse!

Kinnitustarvikute disainimine ja tootmine

Disainime projekti nõuetele vastavad kinnitustarvikud ning toodame need valmis teile sobiva tarneajaga. Tootmistehnoloogiatena kasutame peamiselt CNC-treimist, CNC-freesimist, laserlõikust, keevitust ja erinevaid pinnaviimistlusi. Materjalidena kasutame roostevabu teraseid  AISI 304 (EN 1.4301), AISI 316 (EN 1.4404) ja Duplex 2205, alumiiniumi 6063-T6 ning erinevaid plastikuid.

Projektipõhiste kinnitustarvikute disainimine ja tootmine

Disainime projekti nõuetele vastavad kinnitustarvikud ning toodame need valmis võimalikult lühikese tarneajaga. Tootmistehnoloogiatena kasutame peamiselt CNC-treimist, CNC-freesimist, laserlõikust, keevitust ja erinevaid pinnaviimistlusi. Materjalidena kasutame roostevabu teraseid  AISI 304 (EN 1.4301), AISI 316 (EN 1.4404) ja Duplex 2205, alumiiniumi 6063-T6 ning erinevaid plastikuid. Kinnitustarvikute 3D-mudelid teeme tarkvaraga Autodesk Inventor.

Laotoodete kiire tarnimine

Saame pakkuda väga kiiret tarneaega meie laos olevatele standard-toodetele, millele saate ise järgi tulla või saadame teile kulleriga soovitud aadressile. Selleks tehke meie kodulehel teid huvitavate toodete kohta hinnapäring või tellimus ning meie spetsialistid pakuvad teile sobiva lahenduse. Pidevalt laoseisus hoitavad tooted on klaasikinnitused, punktkinnitused, klaasiklambrid, klaasvarikatuste hoidikud, klaaspiirde profiilid, piirdetarvikud, käsipuutarvikud ja tõmbid.